Buracie kladivo so silou 60 J
Požičajte Búracie kladivo so silou 60 J. Toto búracie kladivo, vhodné na stredne ťažké až ťažké búracie práce, zvládne naozaj všetko. Od betónu, cez tehly a kamene až po ďalšie stavebné materiály.

 

Ohromná sila

Popis produktu

AB 1900 je veľmi silné búracie kladivo. Môže sa pochváliť silou úderu 60 J a veľmi silným motorom s príkonom 1900 W. Vynikajúci je na stredne ťažké až ťažké búracie práce. Skvele si poradí s betónom, tehlou, kameňom a ďalšími stavebnými materiálmi. Má celokovový štíhly dizajn a madlá s mäkčenou úpravou a možnosťou prídavnej rukoväte. Navyše má znížené vibrácie, aby ste si pri dlhšej práci s ním tak nenamáhali kĺby. Spínač nemusíte stále držať, kladivo je vybavené aretáciou pre nepretržitý chod. 30mm šesťhran dovolí jednoduchú výmenu sekáčov a ich úchyt zamedzuje pretáčaniu pri práci.

Ohromná sila

Toto búracie kladivo, vhodné na stredne ťažké až ťažké búracie práce, zvládne naozaj všetko. Od betónu, cez tehly a kamene až po ďalšie stavebné materiály. Pýšiť sa môže skutočne silným motorom s príkonom 1900 W a zároveň silou úderu 60 J. Tých zvládne až 2000 za minútu.

 

 

Kompletný cenník požičného nájdete na   https://www.pozicajsima.eu/cennik/cennik-pozicovna

 

 

Cenník na požičovne strojov,príslušenstva a zariadení platný od 15.6.2023

v ,- € bez DPH

         
Stroj

Cena za

4 hodiny

Cena za

1 deň

Cena za

2-5dni

cena za víkend max. 16 MTH

Vratná záloha

Búracie kladivo so silou 60 J 30,- 40,- 35,- 80,- 150,-